| GoMan a întrebat:

Am terminat liceul iar media de la bacalaureat mi-a iesit 8.00. La ce facultate as putea merge dar care sa fie si bine platita, adica sa urmeze o meserie banoasa?

2 răspunsuri:
| Sabriba a răspuns:

Dreptul big grin

| GoldandSilver a răspuns:

Felicitari pentru rezultatul de la bacalaurat, insa nu ai spus la ce profil esti. Daca ai fost la profil real iti recomand medicina sau informatica. Totusi, eu iti recomand sa urmezi ce-ti spune inima pentru ca daca urmezi ce-ti place vei avea satisfactii mai mari decat daca ai avea o meserie bine platita dar sa-ti doresti cat mai repede sa ajungi acasa.