| BitDeFeNdEr a întrebat:

..Am trecut a8-a si nu prea stiu la ce liceu sa ma duc.Am media in clasa a5-a:8,70,in a6-a:8.10 si in a7-a 8, 38.Va rog sa imi sugerati niste licee in Bucuresti...sau ceva ajutor.Va multumesc!big grin

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Intra pe www.admitere.edu.ro si vezi mediile de admitere de anul acesta, dar si din anii trecuti. Cele mai bune sunt liceele teoretice.Nu ai medii foarte mari, dar nici mici.Ai putea sa te ridici la examenele nationale, daca inveti calumea si sa ii iei inainte pe altii care sunt inaintea ta la media 5-8, nu trebuie sa te descurajezi.Inca mai ai timp de gandire.Cam la inceputul semestrului 2 ar trebui sa stii unde vrei sa dai.Bafta! :)

| BitDeFeNdEr explică (pentru Floreenofficial):

Multumesc mult!big grin

| Floreenofficial a răspuns (pentru BitDeFeNdEr):

N-ai pentru ce.