| GabyMirel a întrebat:

Am un hobby destul de iesit din comun, zic eu, tocmai de aceea vreau ca sa devina mult mai mult decat o pierdere de vreme, ciclismul, in fiecare zi pedalez in jur de 20-30 de km, am o musculatura sa zicem modesta in picioare si as vrea sa urmez o cariera in domeniul asta. Ce ar trebui sa fac, cum sa-mi continui antrenamentul si cum sa devina acest hobby, un mijloc de venit. FUNDA!

1 răspuns:
| MoruAndrei a răspuns:

Nu prea ai cum în România, nu se pune accent pe ciclism. În străinătate ai avea şanse.