| Marintpu2000 a întrebat:

Salut TPU, am văzut pe tiktok, YouTube, Instagram etc., că a bubui de anunțuri pline cu academia domnului Tate a încercat cineva?
Dă rezultate sau este doar reclama de ea?
Nu vreau să fac milioane peste noapte pentru că nu este posibil dar măcar un venit mic.
Cei care ați încercat per total merită și ce profit ați scos la final?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar reclama platita, ca sa adune naivi care-i baga bani in cont si asa se imbogateste.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Academia domnului Tate? Hahaha. Ce te învață? Sa fii proxenet?

| dullcat a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc, dar oamenii care fac bani doar cu asta se ocupa, nu isi pierd timpul sa-i invete pe altii cum sa faca bani deoarece timpul e cel mai pretios.Cei care ofera cursuri de fapt nu au nicio avere si nici nu sunt un exemplu de urmat, ci fix opusul.

| johnnny123 a răspuns:

"Academia domnului Tate" este aia cu grilaj la geamuri.

| Furnicuta000 a răspuns:

Sper ca celor care urmeaza aceste cursuri sa li se faca bonus si un tatuaj pe frunte. Nu de alta, dar sa fie usor de recunoscut in societate

Răspuns utilizator avertizat
| LordCristobal a răspuns:

Academia domnului Tate e o vrajeala ieftina din care Tate smulge bani de la fanii lui naivi.
Sa fim seriosi, tu crezi ca un om bogat si-ar spune reteta succesului si ar darui la toata lumea asa pe gratis? Nu, pentru ca astfel ar avea concurenta prea mare si nu ar mai fi bogat.Si de asta Tate a mai inventat acest curs online invelit intr-un material indrumator pentru cei care vor sa faca afaceri dar de fapt e o alta metoda prin care Tate scoate bani.
Singurele lucruri bune din asa zisa academie a lui Tate e ca te indeamna sa joci sah si sa faci exercitii fizice dar in rest sunt niste bazaconii nerealiste si povesti de adormit copiii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adică îl faci pe ăla bogat în loc să înveți lucruri mai puțin toxice despre cum să fii bărbat de la oameni adevărati pe gratis. Sunt o grămadă pe net și dacă te uiți la mulți, sigur îi poți deosebi pe cei sănătoși de aia toxici. Sau să citești cărți și articole și cu atât îți dezvolți și creierul.

| ValentinMihai78 a răspuns:

Toate are spatele asigurat din străinătate și justiția din România s-a făcut preș în fața lor.
Pentru ceea ce se spune că au făcut, dacă erau într-o țară din Asia, din America de Sud sau America Centrală, până acum erau în saci negri, eventual dezmembrați.
Doar au recunoscut că au venit în România, după ce au cercetat toate țările din lume, știind că aici găsesc fraieri, dar mai ales autoritățile statului nu le fac nimic.
În occident, dacă afișezi atât lux, opulență, fiscul nu mai pleacă de la poarta casei până nu verifică toate veniturile, averea etc.
Sunt vedete celebre care în occident au încercat să dea țeapă financiară fiscului și au ajuns la tribunal, executate silit.

| Ciprian09 a răspuns:

Încă mai sunt oameni care cred în persoane de genul și cursuri de făcut bani?

| Wolf1988 a răspuns:

Omul ala cauta doar persoane mai putin inteligente decat el.

| Bogdan0783 a răspuns:

Tate sunt pe la racoare.De aici poti deduce cat de ok era treaba cu academia