| Timmyy a întrebat:

As avea si eu nevoie de niste grile la romana cu răspunsuri care sa ma pregateasca pentru academia de politie. Am lucrat testele date in alti ani si la alte centre, chiar si cele de la drept la fel. Ati avea alte sugestii? Simt ca nu evoluez cu nimic in ultima perioada, cu toate ca lucrez foarte mult. Apreciez orice fel de ajutor sau sfat

1 răspuns:
| ancaval a răspuns:

Pe pagina facultății ai căutat? Sau mergi personal și întreabă de bibliografie și ce anume cer ei. Dacă te pricepi deja, eu zic că nu e stres.