| blanck a întrebat:

As dori mai multe informatii in legatura cu Academia Militara de la Sibiu, sunt in ultimul an de liceu si anul urmator as dori sa merg mai departe acolo.Informatiile pe care le-as dori ari fi:
-ce contine vizita medicala(in detaliu), vreau asta ca sa fac eu un control inainte sa fiu sigur daca sa merg sau nu;
-ce contin probele fizice(aici nu ar fi o problema dar nu vreau sa fiu luat prin surprindere),
Si cam atat.
Multumesc anticipat pentru raspunsuri,
Cel mai bun raspuns va primi funda!

Răspuns Câştigător
| petre059 a răspuns:

Vezi ca gasesti pe site-ul lor toate datele, la proba fizica e vorba de alergare minim 1, 2km(cu timp) iar la la sanatate e vorba sa nu ai probleme cu inima.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este o instituție de elită.
http://www.armyacademy.ro/
Succes pe mai departe!
Pa, pa.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E jalnica academia aia, mai bine te-ai orienta spre o academie militara adevarata precum cea din Bucuresti.