| danvasiilol a întrebat:

As dori sa stiu daca s-a inventat un rom (android) pentru Philips w832 (sa va uitati la caracteristici.nu este un telefon bun dar nici rau). Daca s-a scos va rog sa imi trimiteti linkul.Va multumesc! P.S:Romul sa fie foarte bun si sa mearga din prima(sa se mai deschida dupa instalare).Va rog sa il testati! Nu am preferinte, dar a fie peste 4.2.2

Răspuns Câştigător
| DoarEu291 a răspuns:

Uite aici un link---> http://videotutorial.ro/......ial-video/
Asteapta putin sa apara videoclipul;)
Tine cont! Odata root-at (nu stiu daca am scris bine :)) ) pierzi garantia...Bine ar fi sa-i faci o copie de siguranta innainte...Mult succes!;)