| Anonymousone a întrebat:

as dori sa stiu si eu daca este cineva aici care a aplicat la firma de crewing Seves Seas Yacht And Crewing Management Brasov, pentru ca si eu am aplicat si mi se pare o firma serioasa insa suma de inscriere de 350RON mi se pare dubioasa..la 1 luna dupa inscriere nici un semn de la ei!

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Daca spui ca nu ai primit nicio veste de la ei de o luna inseamna ca ai platit cei 350 ron? daca da, poate ar fi trebuit sa intrebi inainte de a plati happy in principiu taxa ar trebui platita dupa ce iti gasesc job-ul, nu inainte. poate inca nu au gasit contractul potrivit pentru tine, de aceea nu au spus nimic. nu poti sa-i mai contactezi tu sa-i intrebi ce mai e nou?