| Constantinnnnnn a întrebat:

As vrea sa dau la scoala de agenti de penitenciare TG Ocna e salariu bun si chiar imi place vreo 20 mil salariu + banii de chirie ma gandeam ca dupa un an cand termin sa dau la drept sa devin ofiter ce sanse sunt sa devii ofiter din agent la drept va rog mult sa ma ajutati dau fundita astept raspunsuri!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ofiter, tot in Politie, presupun. Sansele sint mari din moment ce esti in sistem. Pune-te cu burta pe carte si, succes!

| Constantinnnnnn explică (pentru anonim_4396):

Da ofiter tot in penitenciar am sanse mai mari sa cresc in grad si salariul e mai mare big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Constantinnnnnn):

Bafta! Imi place Tg. Ocna, este un orasel frumos si curat.