| Fussion a întrebat:

As vrea sa merg la service-urile auto din oras pentru a deveni ucenic,vrea sa invat de la acei mecanici.Ce pot sa le spun,cum sa deschid subiectul? Orice sfat e bun, multumesc anticipat!
P.S.:Am 16 ani.

Răspuns Câştigător
| victorandrei a răspuns:

La service te duci la un sef de acolo si intrebi daca se poate face Internship la ei adica fara pretentii materiale pentru inceput.

1 răspuns:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Da,ai primit un raspuns bun de la victor.Ii saluti pe baieti, apreciezi care ti se pare mai comunicativ si-l intrebi daca crede ca seful(patronul)are nevoie de tine. apoi discuti cu acesta.Curaj si bafta!