| vladrules15 a întrebat:

As vrea sa stiu unde este mai bine sa fii angajat.La mai/mapn/seriviciul de telecomunicatii speciale? si in afara de asta as vrea sa stiu la care din ele se ia un salariu mai mare(ma refer la ofiteri). Stiu ca exista diferente mari la ofiteri deoarece unii ca pilotii se duc si la 10000 lei pe luna iar altii de abia ating 3000-4000( cand au grad maxim)de ce exista diferenta asta? si unde imi recomandati sa ma duc?
p.s sunt bun la calculatoare si info...dar ma pot adapta si la alte specilaizari cu necesitati fizice sau de alte tipuri cum ar fi ingineri/mecanici

Răspuns Câştigător
| Pardelian a răspuns:

La S.R.I. ei sunt cei mai bine platiti mai bine si decat pilotii

1 răspuns:
| vladrules15 explică:

Stiu ca la sri sunt salarii mai mari la unele specializari...dar ma interesau mapn servicul telecomunicatii speciale si mai pentru ca la sri e programul groaznic