| silviu666 a întrebat:

as vrea sa va intreb ce parere aveti despre Canada? Adica in sensul traiului si al frumusetilor de pe acolo si daca stie cineva cum se poate emigra legal.Dau Fundahappy

Răspuns Câştigător
| elyfel a răspuns:

Canada este o tara care face parte din continentul american.Un loc frumos, cu peisaje frumoase, este mai tot anul frig.Frumusetea locului este aceea ca cam tot timpul e zapada,deci poti mereu sa mergi sania,snowboard,vezi renii mai tot timpul Spitz Finlandez(rasa de caine)vezi modul de viata al altor oameni,obiceiurile,traditiile, superstitiile, cultura lor.
Da se poate emigra legal, dar trebuie multe documente facute la politie, chestii de genu. fundahappy

1 răspuns:
| frumusica19 a răspuns:

Canada este cea mai sigura tara pentru ca : ai asigurari de sanatate gratuite si nu sunt atacuri de razboi; sunt scoli si slarii foarte mari da e cam frig asa ca e bine sa te duci da sa ai haine potrivite