| Maaannnn a întrebat:

Salut TPU!

As vrea sa va intreb pe la ce varta credeti ca e prea tarziu sa devii youtuber sau sa lucrezi pe cont propiu in general?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La nicio varsta. Ce crezi ca toate afacerile, canalele de Youtube samd sunt facute la 16 ani?

| Frank51 a răspuns:

Când nu mai ai putere să ridici camera în mână, pe la 90 de ani.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu consider ca e tarziu nici macar la 40 de ani. Daca ai idei, timp si faci content misto, ce conteaza varsta? Te poti apuca si la 40 de ani si la 14 ani. Bafta cu ce vrei sa faci!

| nukeyly a răspuns:

Intr-un an poti face un canal de 200k lejer cu ideea potrivita, varsa nu are treaba, numai cheful tau sa dai din aripi sa se intample ceva.
Am vazut canele romanesti de yt cretine, copilaresti chiar, care au un numar aberant de subs., la fel cum PSY - GANGNAM STYLE [Original Video] a spart audienta si contorul de yt cu o piesa cretina care tocmai prin acest fapt a prins.

| Ilincoana a răspuns:

Niciodata happy daca asta e ce iti doresti si ti-ar implini viata, fa-o.