| Țocu_Răzvan_1998 a întrebat:

aşi dori să pun o intrebare:
Dacă nu m-am prezentat la psihologic pentru Academia de Politie in Gorj, acestia din Gorj pot să ma programeze să dau in alta parte sau să îl dau tot acolo?
Menţionez ca evaluarea psihologica a fost facută pe data de 29-30 mai iar eu nu m-am dus deoare ce nu am stiu pentru ca nu am fost contactat asa cum nisa spus.(Aşi dori să raspundă doar persoanele care stiu despre ce vorbesc eu)

Multumesc.

1 răspuns:
| Sonia822 a răspuns:

Renunta. Nu scrii corect gramatical. Nu ai cum sa intri. Greselile gramaticale sunt flagrante. Fara sa te superi. Ca sa raspund la intrebarea ta, nu, nu se poate da in alta parte, nu vine un evaluator pentru o singura persoana. Si nu te contacteaza nimeni, la depunerea dosarului ai regulamentul, si primesti data cand e programata testarea psihologica. Reorienteaza-te spre ceva unde ai sanse sa intri. Sa fie facultate de stat. Neaparat.