| Mario2002 a întrebat:

Aveti idee de un job de vara?(am 12 ani) si pentru ca ma plictisesc acasa si pentru ca vreau sa am banii mei, m-am gandit sa-mi gasesc un job scurt de vara. Dau funda pt. cel mai bun raspuns!;-)

Răspuns Câştigător
| ℓανιηια a răspuns:

Mai,nu stiu daca te angajeaza undeva.Esti prea mic.Dar poti sa vinzi limonada facuta de tine sau poti vinde anumite lucruri care tie nu-ti mai trebuiesc.Succes!

3 răspunsuri:
| DuDDy24 a răspuns:

La varsta ta de job nici nu poate fi vorba. Incearca sa dai cate o mana de ajutor vecinilor, sa vinzi lucruri confectionate de tine, sa dai meditatii celor mai mici...chestii de genu'winking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa nu te atepti ca te angajeaza cineva la 12 ani

| cristimihailov a răspuns:

Fa-ti un cont pe un site gen tocmai, okazii, etc si incearca sa vinzi cate ceva pe acolo.