| pinciu a întrebat:

care sunteti din bacau puteti sa-mi spuneti unde gasesc un "job" la o terasa sau ceva de genu.(am 17 ani). care stie sa dea add la id: pinciu_san ...va multumesc anticipat.IMI CER SCUZE PENTRU CATEGORIE.

1 răspuns:
| RetardedRacoons a răspuns:

Avand in vedere ca tu nu esti in stare sa postezi la categoria corecta ma faci sa cred ca nici comenzile clientilor n-ai fi in stare sa le duci la masa corecta. Mai bine te faci traficant de droguri sau proxenet dar mi-e teama ca pe tine te-ar salta politia imediat pentru ca esti incapabil.