| Dragos9702 a întrebat:

Ce meserie pot sa urmez daca stiu sa lucrez in photoshop,aftereffects, 3dsmax si ilustrator?

Răspuns Câştigător
| MihaElla08 a răspuns:

Gama e destul de larga: web designer, designer produs, bannere, designer ambalaj diverse produse, graficaTV, etc; iti las si un site de referinta pentru o documentatie mai ampla http://www.artvisiona.ro/
Mult succes!

2 răspunsuri:
| DavidOsam a răspuns:

Ospatar, barman, lucrator pe santier, drumuri si poduri etc.

| TheRunner a răspuns:

Daca le ai in PS e bine. un prieten de-almeu face bani facand avatare tip.gif.img.jpg etc.