| Igoras99 a întrebat:

Ce profesii sunt dupa calasa a 9 a.

2 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Păi nu poți face prea multe decât să lucrezi pe șantier, să te angajezi undeva ca ospătar... până și femeilor de serviciu li se cere diplomă de BAC

| Iulian000 a răspuns:

Salut...nu prea am inteles eu ce vrei sa zici dar iti explic ce am inteles: tu intrebi daca te poti face ceva cu 9 clase ceva la care sa castigi bine nu cred ca te poti face cel mult peste vreo 10 ani sa fii taximetrist sfatul meu continua scoala ca nu e rea