| craiovaoltenia1234 a întrebat:

ce profil ar fi mai bun? un profil care vi se pare voua bun.eu as vrea sa intru in politie. spuneti un profil care vi se pare bun.(mate-info,filo).va rog, un profil care voua vi se pare bun.care s-ar clasa pe primul loc si pe al 2-lea.

5 răspunsuri:
| taviyamato a răspuns:

Mate info big grin

| valentingb a răspuns:

Buna. Mergi fie la un liceu cu program sportiv, fie la filo, unde inveti romana, engleza, franceza, istorie, psihologie, te vor ajuta in cariera.

| Spik3Ast3m a răspuns:

Dupa parerea mea filo e cel mai bun big grin nu e nici prea greu dar nici prea usor ..eu sunt la filo si am probleme doar cu matematica rolling on the floor
1.FILO
2.Mate-Info

| ChristinaSimona a răspuns:

Daca vrei sa intri in politie cel mai bun profil ar fi Filo, insa daca peste cativa ani te vei razgandi si vrei sa dai la altceva( te atrage mult mai mult alta chestie) cel mai bun profil e Mate info pentru ca din mate info poti sa te duci si la o facultate de medicina sau la drept sau la orice altceva, insa daca dai la Filo si te-ai rasgandit adica nu mai mergi in politie, alegerile sunt limitate.
1.Mate-info
2.Filo
P.S.: Acum depinde si de cat de bun esti la scoala ca nu cumva sa nu faci fata la Mate-info

| Wallyka a răspuns:

Pentru politie incearca mate-info pentru ca tot ce se face acu e tehnologic si asta va fi de viitor. parerea mea