| catalinutzaa13 a întrebat:

cine imi poate spune cum pot deveni reprezentat Herbalife si niste detealii amanuntite despre asta happy

1 răspuns:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Pentru a devenii reprezentant Herbalife trebuie sa ai minim 18 ani. Te duci acolo la firma si te inscrii si o sa faci timp de 2-3 saptamani niste cursuri si vei avea un sponsor( care te va ajuta cu comenzile si produsele). Nu sunt reprezentanta dar am fost clienta si am vazut cam cum merg treburile happy