| butuc55 a întrebat:

cine poate sa imi spuna si mie va rog ce trebuie sa fac se devin maseur(sa fac masaj) ce studii si cam cati bani se castiga din asta.Dau funda

Multumesc!

P.S scuze pentru categorie.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
trebuie sa absolvi facultatea de kinetoterapie.
O zi buna.

| IoanaPsy a răspuns:

Poti face un curs de masaj sau daca vrei studii superioare te poti inscrie la facultatea de kinetoterapie. Se plateste destul de bine atat masajul terapeutic, cat si cel de relaxare. Dupa ce te specializezi, poti lucra pe cont propriu, in spa-uri, centre de recuperare, chiar pe croaziere. Ideea e sa inveti sa te promovezi pentru a capata clientela. Succes!