| Sandu1188 a întrebat:

Cît cîștigă un manager? ce trebuie sa faci ca sa ajungi manager? Se merita? va rog argumente... FUNDA

2 răspunsuri:
| taviyamato a răspuns:

Inainte de a ajunge manager trebuie sa fi super bun la ceva, sa te pricepi. Un manager castiga un salariu intre 500 si 5000 de euro. Un manager tanar nu poate sa castige mai putin de 500 de euro.

| lizucalisuca a răspuns:

Depinde manager a ce. Poti fii managerul unei florarii sau al unei companii multinationale, e foarte clar ca diferenta salariala dintre cele doua e ENORMA. Ar trebui sa fii bun cel putin la economie, sa poti face o facultate de management. A, sa nu uitam ca poti fii manager de raion in hypermarket, caz in care ai cum sa castigi si sub 500E happy