| rockvandam a întrebat:

Salut tpu.Cum as putea sa imi fac o cariera in cursele de masini.Se face scoala pentru asta? Sunt astfel de scoli in Romania?

5 răspunsuri:
| Kanyee a răspuns:

Trebuie sa incepi de jos, sa iti iei o masina pregatita de raliu sau sa ti-o pregatesti tu, dar e mai greu. si sa te dai cu ea la viteza in coasta. Abia dupa aceea, poti face saltul in campionatul national. De mentionat faptul ca e foarte costisitor.

| Kanyee a răspuns:

Ca scoli de pilotaj, stiu doar de Academia Titi Aur.

| rockvandam explică (pentru Kanyee):

Nu e vorba de bani.Asta e pasiunea mea.Acum am terminat liceul si vreau sa ma indrept spre asta.Nu ma atrage nimic altceva

| Kanyee a răspuns (pentru rockvandam):

Daca iti permiti, iti doresc multa bafta. Incearca prima data cum am spus, la Academia Titi Aur. Cel de acolo de pot indruma cum trebuie pe mai departe.

| Vaduva_Mihai_2002 a răspuns:

Poți cauta scoala lui titi aur(nu știu Cum e nunele.)