| erabianleonard a întrebat:

Cum au devenit actori asa mari gen :Jason Sthatham, Ryan Renylods si multi alti?
Ce au urmat inainte de actorie, ce au facut si la cati ani au inceput sa joace in filme ca sa ajunga asa de mari?

1 răspuns:
| AlissonPadalecki a răspuns:

Pai majoritatea au facut o facultate chiar daca uni si-au inceput cariera de mici.
De exemplu unii actori care joaca de mici in filme/seriale chiar daca au n filme pana la varsta de 20 (sa zicem) tot o sa faca o facultate in asa ceva (zic eu).
Sau unii au facut alta facultate si au ajuns actori.
In principiu, ca sa devii un actor in tari straine (pentru ca tu numai actori straini ai enumerat) ar trebui sa stii foarte bine limba engleza, sa ai facultate si intr-un fel sunt bune si cateva "pile", parerea mea.