| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU!
Cum pot sa devin pompier?

9 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Cu efort

| StoicAnalysis a răspuns:

Termini scoala, si eventual o facultate, si apoi astepti ca statul sa puna la concurs locuri libere la pompieri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi se pare că am văzut pe Facebook un anunț cu cursuri de servant pompier. Dacă ai Facebook, uită-te de cursuri de pompier.

| q2amyra a răspuns:

Te culci și visezi că ești pompier

| vlllaaddd a răspuns (pentru q2amyra):

Iti simt frustrarea

| q2amyra a răspuns (pentru vlllaaddd):

Și eu simt ca esti prost)))) era doar o gluma

| vlllaaddd a răspuns (pentru q2amyra):

Cati ani ai daca nu te superi de jignesti asa pe oricine? cred ca esti un copil din ala care plange ca pierde la brawl stars))))))))) si dupa isi distruge singur tableta primita cadou de la mami si tati laughing)))