| crissangel a întrebat:

Cum poti sa devii designer vestimentar, adica urmezi o facultate sau niste cursuri dupa terminarea liceului? Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| deliaaaaa a răspuns:

Salut eu am o prietena care vrea sa devina designer vestimentar si ea, dupa terminarea unui liceu normal va merge la facultatea de designer vestimentar din iasi deci ea nu a luat nici un curs suplimentar....mult noroc

1 răspuns:
| Cosmotel a răspuns:

Sau la Facultatea de Textile Pielarie si Management Industrial.