| Saiko93 a întrebat:

Salut TPU, cunoaste careva un site de incredere pentru locuri de munca in afara? Zic fara tepe si testate va rog frumos. Nu am pretentie unde, cat timp vorbesc engleza si nu ma ia peste picior ca sunt roman alb... (stiti la ce ma refer, mda)

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Intra pe site-urile de recrutare oficiale straine, nu cele romanesti, si nu vei avea probleme cu increderea acolo.

| Saiko93 explică (pentru Violleta2022):

Poti da un exemplu daca te rog frumos?

| Saiko93 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc

5 răspunsuri:
| haileewatson a răspuns:

Indeed

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună seara.Peste tot unde vei merge în lumea asta vei fi luat la mișto că ba ești român ba ești de nu știu ce naționalitate.așa pățește toată lumea pe acolo.
Caută și tu pe olx, eJobs, lajumate...sunt atâtea site-uri.