| JOOOOKER a întrebat:

daca imi bag cuțitul in gât ma v a durea ori nu o sa ma doară ca sunt pe moarte... daca da atunci ce ar trebui sa fac sa ma sinucid fără sa ma doare

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,e cam dureros si mori cam greu..mai bine te arunci in cap de pe un bloc.Bafta! Funda?

| francut a răspuns:

Esti de doua ori las:
- pentru ca nu infrunti viata ca si noi, ci vrei sa renunti.
- dar mai ales pentru ca vrei sa o faci fara suferinta.
Inteleg de aici ca nu ai motiv sa o faci. Esti doar rasfatat, vrei totul pentru tine, totul usor, fara munca, fara obligatii. Pe cei din jurul tau cine ii rasfata? Tu, ce le dai bun?

| KlArt a răspuns:

Da' ce-ți veni?

| costinsilviu89 a răspuns:

Povesteste-ne, te ascultam. Ce s-a întâmplat?

| Razvan681 a răspuns:

Cum să pui întrebarea asta?! Poate există o șansă! Așteaptă! Dacă Dumnezeu vrea așa, așteaptă să mori! Vei suferi în iad de te vei sinucide! Dumnezeu poate te încearcă acum! Nu face asta!

Răspuns utilizator avertizat