| alexionut45 a întrebat:

de ce multi tineri aleg sa fie culturisti? Ce beneficii au acestia, isi pot face cariera sau ai nevoie de alt servici ca sa te intretii?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca vor sa arate bine.Dar nu sa traga de fiare(ca Arnold de ex.)ci cu proteine si alte tampenii.

| snake260889 a răspuns:

Tinerii aleg sa faca culturism in primul rand pentru a arata bine, pentru a putea face fata intr-un conflict care se lasa cu bataie si nu in ultimul rand pentru sanatate.In Romania, nu iti poti face o cariera in acest domeniu.

| lessy006 a răspuns:

Pentru a se da mari intelegenti desi nu sunt. si cred ca isi fac singuri cariera

| BlueViP a răspuns:

Nu poti sa te intreti din asa ceva. Cei mai multi aleg sa fie culturisti pentru a arata bine, pentru a atrage privirile partii feminine sau pentru batai.