| MatteoAlex a întrebat:

Deci eu ma apuc de Youtube mi-am luat si camera si laptop dar e o problema efectiv nu imi vine ideea la primul clip as vrea sa fac un prank cv nebunesc sa il vada o gramada de lume daca intelegeti. M-am gandit la prank mamei mele ca am Sida dar va da-ti seama ca dupa se supara si ma pedepseste vreo 2 saptamani. Vreau si eu o sugestie de prank ceva original care ar strange mii de vizualizari, oricum fac de calitate videoclipurile nu e asta vreo problema. Deci ziceti-mi o idee de prank super de succes si cam la fel de nebunesc ca acea chestie cu Sida. Dau funda si vot la ideea care mi se mare cea mai de succes!

4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Vorbeste cu maica-ta spune-i de "prank-ul" tau inainte sa-l faci.
O sa fie cringe dar asta e.

| ziftode a răspuns:

DUDE, chiar esti culmea
cine ar avea asa o idee, ar face-o el, si ar castiga bani din asta
chiar crezi ca cineva ti-ar da o idee de milioane, asa, ca dai tu funda?!?
PE BUNE?!?

| ZXYU a răspuns:

Salut! Poti face un prank de genul:Sparta casa; Fumez Scuze dar nu mai imi vin idei!happy

| iloveuifyouarenotahater a răspuns:

Fi creativ folosesteti imaginatia, incearca (stop motion animation)
poti folosi de la pietre pana la cley, poti spune o poveste doar cu miscarile si muzica < asta e o idee, nu prea prinde la voi.