| Georgian_Daniel_Feraru_1997 a întrebat:

Dupa ce termin liceul doresc sa ma duc in politie la jandarmerie dar am avut piciorul in ghips de la fotbal, se misca rotula de la genunchi.Nu stiu sa va spun exact ceea ce mi-a spus doctorul ca am acolo deoarece am uitat de cand a zis...Pe foaia de la radiografie am avut negativ osos si dupa ce m-a consultat doc. 14 zile gips.Problema este ca am ramas cu probleme, eu sunt arbitru si nu m-am putut abtine o luna de la sport si am fost sa arbitrez, din cauza pasilor adaugati si sprint-ului l-am intins din nou. Daca ma duc inapoi la spital ar sa mi-l bage inapoi dar nu mai vreau asta.Acum sa revenim la subiect,am vorbit cu o fata si mi-a spus ca o prietena de-a ei a incercat sa aplice in politie si nu a putut deoarece cand a fost mica a avut mana rupta, fata nu are acum nimic la mana, o misca fara probleme dar au gasit-o acolo.Credeti ca asta o sa ma incurce?

1 răspuns:
| iAMVi a răspuns:

Pai nu se uita si ei la o fisa medicala inainte si dupa aceea isi dau acordul sau nu?