| alexionut98 a întrebat:

e banos sa ai o farmacie? sau un magazin de alimente?

4 răspunsuri:
| laura81 a răspuns:

Depinde de cat de bine stii sa le conduci. Amandoua pot fi foarte banoase, la fel cum amandoua pot intra in faliment rapid.

| CkErROo a răspuns:

E mai banos sa ai o farmacie.
Castigi foarte bine din vanzarea medicamentelor.
Am o matusa care are farmacie de vreo 10 ani si acum e miliardara.

| theUnbounded a răspuns:

Pai depinde ce vinzi,... daca vinzi droguri da o sa ai multi, si daca vinzi produse pentru sanantate dar acellea se vor vinde foarte iefftin ex: sirop 10 Bani adica 1 leu etc foarte ieftine

| EdyMihay a răspuns:

...Depinde ce tip de magazin(supermarket minimarket etc.).In cazul unui super market vei avea un castig mare... dar nu ca alte meserii(EX: Medicina)