| Petrust a întrebat:

Este drept ca daca obtii medalia de aur la vreo Olimpiada Internationala de Stiinte ( spre exemplu de biologie, fizica sau matematica) esti admis la Hardvard?

Răspuns Câştigător
| anonima2405 a răspuns:

Esti foarte negativist! Oricine intra in Hardvard iese de acolo cu multa inteligenta, cultura generala si educatie[ceea ce tu n-ai tongue ].
Daca chiar asa parere rea ai despre Hardvard, macar nu mai da raspunsuri si nu mai comenta degeaba.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Panteraa a răspuns:

Da. Asta cauta si ei, olimpici. Dar cred ca mai conteaza sa ai si activitati extracurriculare.