| anonim_4396 a întrebat:

eu vreau sa ma duc la un profil electric. Ce se face acolo, adica ce faci la liceul electric?

2 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Vei invata ca sfarcurile nu sunt magice si, ca la orice liceu, materiile vor fi similare cu cele din generala. Cu singura diferenta a unor materii noi introduse ce tin de modulul electric. Probabil la sfarsitul liceului vei da un atestat: un fel de examen si vei lua o diploma de atestat (asta pe langa BAC) cu care te-ai putea angaja in domeniu chiar din timpul facultatii.

Bula
| Bula a răspuns:

Nu-ti inteleg mentalitatea, de ce vrei sa mergi la un invatamant de profil, daca nici nu stii ce se invata acolo?

Pai, ce sa faci la profil electric? Inveti cum se mulg oile big grin