| MaVe0954 a întrebat:

exista meserii/slujbe/joburi doar pentru femei sau doar pentru barbati? Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| kill3rk a răspuns:

Cred ca o slujba pe care ar putea sa o aiba doar un barbat sa fie donator de sper_ma iar la o femeie sa fie purtatoar(care ramane insarcinata prin insamantare cu ...altui cuplu care nu pot face copil ..merit o funda laughing))

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E de munca pentru fiecare indiferent de sex.

Răspuns utilizator avertizat
| Mihaela1964 a răspuns:

Pentru barbat:preot
Pentru femeie:moasa

| Okami23 a răspuns:

Pentru femei: dadaca, asistenta, educatoare etc
pentru barbati: zidar, constructor, sudor, tamplar

| Generalul a răspuns:

In ziua de azi nu prea se mai fac astfel de diferentieri. Totusi, unele meserii considerate mai grele, le practica mai mult barbatii. Ma refer la zugrav, muncitor in constructii etc

| DeepTrance a răspuns:

Nu..si femeile pot sa conduca tractorul sau sa toarne asfalt doar ca nu o fac!

| Legolas10 a răspuns:

De ex doar pentru barbati Piloti de avion pana acum nu am vazut undeva.