| Budescu1999 a întrebat:

fac mecanica profesională și vara dam examen mi-a picat dau din înlocuirea înlocuirea uleiului și filtrului de ulei. îmi poate explica careva cum se face. teoretic trebuie sa și prezint sa vorbesc ce ar trenuie sa spun am și putine emoții.

1 răspuns:
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Daca nu ai facut si practic acest lucru este cam greu. Teoria o poti invata din carte, practica din atelier, din service.Sau ai putea sa dai cautare pe Youtube, poate ai noroc si gasesti acolo ceva exemple. Daca ajung la tine cu masina sa ma anunti...