| Constantin_Comănescu_Tudor_1994 a întrebat:

Salut TPU:Fac o posliceala sanitara de asistenti medicali daca n-am bacul pana la sfarsitul anilor imi da diploma de asistenti? Dau fundita happy

3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Din cate stiu eu trebuie sa iti iei bacul inainte sa termini.

| Aasdfghj a răspuns:

Nu iti da nicio diploma daca nu ai bacul.

| Eastwood a răspuns:

Pai este posliceala, normal ar trebui sa-ti dea diploma pentru ca tu faci scoala si platesti pentru ea, cunosc situatii in care nu au avut diploma de BAC dar au primit diploma de asistenti. Intreaba la postliceala!