| mateimaranu a întrebat:

Fiul meu ma intrebat cati ani are Mos Craciun si i-am spus ca ai zic mai tarziu ma i-am doar 20 de minute!
imi puteti spune cati ani are? eu credc ca are 2014 ani. dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| BiiUtzaa a răspuns:

Depinde de varsta fiului tau! Daca are intre 5-9-10 ani ii poti spune ca Mos Craciun nu are o varsta pentru ca daca ar fi avut una ar fi imbatranit si nu ar mai putea ajunge la fiecare copil el pare batran dar e tanar

10 răspunsuri:
| iulia_7948 a răspuns:

Eu zic ca esti prea prost ca sa ai un copil...

| George1000 a răspuns (pentru iulia_7948):

Se vede c tu esti idiot

| OoBunnyoO a răspuns:

Conform Bibliei si a legendei, care este mai mult inspirata de povestea lui Mos Nicolae, care este originalul Mos Craciun, are in jur de 1700 de ani, dar care nu seamana cu Mos Craciun imbracat in rosu, cu barba alba si dolofan.
Imaginea lui Mos Craciun a fost inventata de Coca Cola, acum 60 de ani.
Iar dupa felul in care arata, cred ca are in jur de 75 de ani.
Cred ca cel mai bine ar fi sa ii spui ca are in jur de 1700 de ani sau 2014, stiu ca multe desene animate il prezinta asa. Fie ca a condus-o pe Fecioara Maria sa nasca in stana, fie ca era un batranel foarte darnic prin anul 300.

| HardCore7750 a răspuns:

II zici varsta ta happy

Răspuns utilizator avertizat
| BazikR1 a răspuns:

E o varsta relativa practic are cati ani vrei tu sa aibawinking

| Biancutzika a răspuns:

2014 laughing

| Andreeadeea09 a răspuns:

Si eu cred la fel ca tine