| codoshalex26 a întrebat:

Idolul meu in viata este Nelson Mondialul si as dori sa ajung intr-o zi ca el, cu bani, cu copil, cu femeie, sau poate chiar si cu un aparat de pacanele in casa.
Ce ar trebui sa fac ca sa ajung ca el? Sa fac o facultate gen FSEGA? Sa ma apuc de trafic de droguri? Voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi poate are nevoie de sofer. Incepi de jos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interlop

| morfeo a răspuns:

Daca dintre toti oamenii de pe planeta tu il idolatrizezi tocmai pe cioroiul ala borat, nasol de tinelaughing Mai lasa-ti 2 dinti in fata ca iepurele si o sa fi ca el.

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

Categoric FSEGA, nici nu se pune problema.