| anonim_4396 a întrebat:

Imi dati ceva sfaturi pentru clasa a 8-a? Am avut mediile 8.80, 9.23,8.76 anii trecuti.

2 răspunsuri:
| CbCx a răspuns:

Învață încă de la început la română si mate și nu te lasă pe al doilea semestru ca iti va veni greu. Bafta!

| Victor453 a răspuns:

Eu tot sunt a 8-a, sfaturile sunt sa inveti la muzica, deoarece anul acesta nota merge in atestat, si cum ti-a spus CbCx invata la rom, fiinda are gramatica ce iti va trebui pin la a 12-a, si mate ca sa intelegi totul mai departe, deoarece totul merge ca un fir, daca l-ai pierdut apai caput, in plus daca inveti aceste doua materii, atunci o sa-ti fie usor la examen. Succese!