| alexionut45 a întrebat:

Salut TPU imi puteti da niste exemple de afaceri de exemplu niste rude au o ferma de 20 de vaci adica se bazeaza pe fabricarea lactatelor si merge chiar bine dar sunt curios ce afaceri mai au succesul acesta adica sa fie necesar omului.

2 răspunsuri:
| ȘefuLaValută a răspuns:

Gaseste tu una nu intreba pe altii, marii afaceristi asa au inceput, punand intrebari pe internet? Afacerile depind de zona, de celelate companii, istoria zonei sau a orasului si multe altele. Poate ca in alte parti ale tarii afacerea cu vaci nu mai merge si tot asa. Daca iti merge mintea sa faci ceva care sa renteze atunci e bine. Daca nu angajeaza-te undeva daca nu esti deja si incearca sa ajungi tot mai sus

| thalyslly a răspuns:

Caini de rasa.am colegi care au crescatori si merg cu cainii la concursuri si castiga foarte bine.cresc valoare cainilor si a puilor.iar un pui ajunge si la cateva mi de euro