| erabianleonard a întrebat:

In curand vine revelionul. Sunt intr-o trupa, si sunt cioban eu nu prea stiu ce costumatie sa imi fac din haine... ce sa pun pe ele cum sa le decorez, imi puteti zice niste sfaturi? Multumesc.

2 răspunsuri:
| AngelHugz a răspuns:

Poti sa cauti poze cu ciobani pe net...sau sa furi costumul de la unul laughing

| Stonely a răspuns:

Haina neagra deia de paiele de oaie o caciula neagra deia de-a lu bunelu si niste cizme negre cu pantaloni albi sau maro si un brau