| Urgie83637 a întrebat:

Salut, TPU! În viitor as vrea să urmez Politehnica și aș vrea să devin full stack developer și aș vrea să știu ce secție trebuie să urmez ca să pot deveni. Mulțumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Politehnica este o facultate imensa cu diverse departamente de inginerie in foarte multe domenii.
Ca sa te putem ajuta, avem nevoie sa stim in ce vrei tu sa
faci ca "dezvoltator", in ce industrie, pe ce profil?
Foloseste totusi limba romana, daca in engleza nu ai idee ce scrii si ce inseamna!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ce vrei tu te complici cu politehnica, adică ci Automatică și calculatoare. Cel mai bine dai la facultatea de info