| Radu1405 a întrebat:

Salut TPU! La aplicările online pentru job, în rubrica "nivelul studiilor", se trece nivelul de studii absolvite sau studiile care il urmez in prezent?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De regula in CV se trec studiile terminate dar se pot trece si cele pe care le faci la data redactarii CV.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti trece ce vrei si cursurile finalizate si pe cele in curs de finalizare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regret,nu ti-ai ales bine calea. Platformele de recrutare sunt o pierdere de timp si un loc unde sperantele iti pot fi spulberate in cateva minute pe o perioada lunga de timp. Sansele de a fi primit la interviu sau angajat sunt ca sansele de a gasi trifoiul cu 5 foi pe ditamai plaiul. Fa un bine si reorienteaza-te pe ceva mai sigur. Cauta alte site-uri, platforme care intr-adevar sa asigure ceva.