| Vasilache_Ionut_1999 a întrebat:

M-am angajat de curand la o benzinarie si as vrea sa stiu daca angajatorul are dreptul sa ma supravegheze si audio nu, numai video!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, are dreptul, daca exista prevazut in regulamentul de ordine interioara si ai fost informat cu privire la aceasta, avand in vedere ca este un loc de munca cu risc ridicat de furt, atat din interior, cat si din exterior.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne fereste, da tu ce faci acolo, de ai timp sa vezi camerele? sau de ce te-ar ingrijora?
dansezi in curu gol o data pe zi? te scobesti in nas? sau de ce te preocupa asta?
da daca vine unu si jefuieste benzinaria, sau iti da 2 capace ca sa nu plateasca, sunt bune camerele nu?