| MeowWow a întrebat:

Ma intereseaza sa ma inscriu la un liceu de arte pe profil de arte plastice. As dori sa stiu in ce constau probele. Stiu ca sunt doua probe:una de desen in perspectiva cu grafit/carbune si alta de pictura.
Vroiam sa stiu daca temele pentru cele doua lucrari ne sunt date, sau ni le alegem noi; si daca la prima proba(cea de desen in perspectiva) vom avea obiectele in fata.

Stiu ca intrebarea mea este una lunga, insa ii multumesc oricui imi va acorda un raspuns concret. happy

1 răspuns:
| Stresanta a răspuns:

Temele sunt alese de comisie si o sa aveti niste obiecte pe care trebuie sa le desenati. Multa bafta la examen! big grin