| xdfcgvhjk a întrebat:

Salut, TPU!
Ma intreb cum sa am timp sa invat, dar sa ma si relaxez? Trec in clasa a 7 a, am cateva culegeri de facut + pregatirea pentru olimpiada la romana ( repet de acum ) ...Cum sa imi organizez timpul?
P.S. : M-a apucat frica cand ma gandesc ca examenul se apropie. La romana nu-mi fac probleme, insa ...La mate imi este putin teama.
Cei din Craiova imi pot da cateva informatii despre licee? Eu imi doresc sa intru in Buzesti sau in Carol ...Care profil credeti ca-mi deschide mai multe usi?

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Scrie pe o hartie ce faci in fiecare zi si de la cat la cat ce lucrezi. Si uite asa iti faci un orar dupa care lucrezi.

Nu sunt din Craiova dar pentru cat mai multe usi deschise iti zic mate-info.

1 răspuns:
| seth2016 a răspuns:

Vezi aici: http://www.mentalio.ro/......e-timp.htm

Gasesti pe site si alte articole care sa te ajute.

Bafta!