| Cocea_Adrian_Ionut_1985 a întrebat:

Ma numesc Ionut si sunt din Judetul Arges. Vreau cu incapatanare sa dau la liceul militar(va rog,nu spuneti nimic de rau despre aceasta alegere).Am o dilema, nu stiu la ce liceu sa dau.Ma gandeam la Alba Iulia in prim-plan,chiar daca Craiova este mai aproape,voi ce ziceti? si cu argumente daca se poate va rog, probele le stiu.Mersi!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Liceul militar din Alba Iulia este un liceu vechi, pe cand cel din Craiova a fost infiintat numai anul acesta, asa ca eu cred ca mai bun este cel din Alba Iulia.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Alba Iulia in mod sigur.

| Hcd_Adda_1998 a răspuns:

Sunt de la Breaza, a 12-a. Te implor, nu face asa ceva. Iti distrugi viata. Mergi la un liceu cu internat din civilie. Dar NU armata. Te rog. La Alba mi se pare cel mai okay, ca si conditii, atat iti pot spune.