| infernu a întrebat:

Mai stiti si alte scoli de subofiteri jandarmerie in afara de Falticeni si Dragasan? Sunt din Brasov, scoli ceva mai apropiate de mine daca exista.

1 răspuns:
| Kennedy97 a răspuns:

Sper să nu greşesc,dar ai doar astea două. Şcoala Militară de Subofiţeri de Jandarmi "Petru Rareş" Fălticeni şi SMSJ "Grigore Alexandru Ghica"(parcă) Drăgăşani. Tu,fiind din Braşov,de ce nu te duci la Sibiu,la Forţele Terestre? Sau la Bacău, la Forţele Aeriene? Eu unul, vreau să urmez şi eu, tot la subofiţeri de jandarmi, dar am Fălticeniul aproape..la vreo 50-60 km.
Decizia ta. big grin
Baftă!