| Puiu95 a întrebat:

mi-am gasit telecomanda chiar daca nu mi-ati raspuns la intrebarelaughing
Acum am o intrebare mai "cu picioarele pe pamant".
Deci, este vorba despre MBA-uri (Master of business administration)
Pe ce trebuie sa ma axez in liceu pentru a intra?
Pot sa intru imediat dupa liceu sau imi trebuie si facultate?
Ce voi invata acolo?
Cat va dura cursul?
Ce voi iesi de acolo?
Mai pe scurt ce pot face cu acea diploma.
Dati-mi cat mai multe informatii va rog.
CEL MAI BUN RASPUNS SI MAI EXPLICIT PRIMESTE FUNDA!

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Dar ai vazut ce scoruri se vehiculau pe acolo? sute de mii de euro, erau unii care facusera credite la banca sa isi poata achita studiile si apoi nu ai garantia ca te vei angaja, nu mai stiu, 20% sau cati se angajasera sau ceva de genul.

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Hehe te-ai uitat azi la stirile pro tv :p

| Puiu95 explică (pentru BiuL):

Hehe,mi-a spus mamalaughing

| BiuL a răspuns (pentru Puiu95):

Dar ai vazut ce scoruri se vehiculau pe acolo? sute de mii de euro, erau unii care facusera credite la banca sa isi poata achita studiile si apoi nu ai garantia ca te vei angaja, nu mai stiu, 20% sau cati se angajasera sau ceva de genul.

Răspuns utilizator avertizat
| Puiu95 explică:

Ma fratilor, eu va pun o intrebare imi raspundeti ca nu ma angajeaza nimeni si chestii. Daca vreti sa ajutati raspundeti doar la intrebarile care vi le-am adresat straight face